DIOR slnečné okuliare
DIOR slnečné okuliare
Do aukcie venoval(a): Jana Keketi
Originálna cena produktu: 350
Aktuálna cena
169.00 EUR
Koniec aukcie: 21.11.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: DIOR slnečné okuliare
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Hnedo-čierna

VEĽKOSŤ
55 mm

MATERIÁL
Plast

STAV PRODUKTU
95%

DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Čo už je len francúzskejšie než DIOR? Pán Christian je jedným z dôvodov, prečo je Paríž dodnes mestom módy a hoci patrí medzi klasiku, jeho modely boli v tom čase avantgardné a veľmi vzrušujúce. Dior vytvoril nielen siluetu A, ale aj Y, čiže dôraz na široké plecia a uzučkú sukňu tesne pod kolená. A ak máte doma niektorú z úžasných DIOR vôní, tieto okuliare sú ďalšou esenciou jeho dokonalosti.

Jana KeketiJANA KEKETI
"Okuliare DIOR som kúpila na dovolenke na Capri, hodili sa mi štýlovo aj k vlasom:-) Ale keďže ja okuliare rada striedam, tak ich rada posuniem a objavím zase nejaké nové:-)"


Fotografka, imidžová poradkyňa a spoluautorka hodvábnych šatiek Onebyone design.

Značka Dior sa v poslednom čase zamerala aj na vycibrené doplnky. Tieto slnečné okuliare majú klasický mačkovitý tvar, ktorý pristane takmer každému typu tváre. Originálne pôsobí použitie žltého plastu po obrube okuliarov. Chic dizajn v naozaj luxusnom balení!.Hello, Dior girl!