DIOR listová kabelka
DIOR listová kabelka
Do aukcie venoval(a): Zuzana Kanisová
Originálna cena produktu: 500
Aktuálna cena
290.00 EUR
Koniec aukcie: 28.11.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: DIOR listová kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Metalická bronz

VEĽKOSŤ
24 x 13 cm

MATERIÁL
Koža

STAV PRODUKTU
90%
Párkrát nosené, bez chybičky.

DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Čo už je len francúzskejšie než DIOR? Pán Christian je jedným z dôvodov, prečo je Paríž dodnes mestom módy a hoci patrí medzi klasiku, jeho modely boli v tom čase avantgardné a veľmi vzrušujúce. Dior vytvoril nielen siluetu A, ale aj Y, čiže dôraz na široké plecia a uzučkú sukňu tesne pod kolená. A ak máte doma niektorú z úžasných DIOR vôní, táto listová kabelka je ďalšou esenciou jeho dokonalosti.

Zuzana Kanisova

ZUZANA KANISOVÁ
"Toto je vintage kúsok, takže je vysoko pravdepodobné, že si vydražíte originál, ktorý už nikto nemá!"


Naša slovenská top stylistka a zanietená minimalistka má na konte množstvo hviezdnych klientov, projektov a nezabudnuteľných fotení. Vyzerá vždy tip top a inšpiruje nás svojim vkusom a módnym cítením. Medzi jej dlhodobých klientov patria Adela Banášová, Pyco, Zuzka Fialová, Emma Drobná, Zuzana Smatanová a ďalší.

Bronzový odtieň dodáva listovke punc luxusu. Reliéfne logo dizajnérskeho domu Dior ide v trende veľmi populárnej logománie. No napriek tomu ju môžeme považovať za nadčasový kúsok. Nahráva tomu forma kabelky, ako aj kvalitné vyhotovenie. Takúto Dior kabelku využijete ako na párty, tak aj k malým čiernym.