MIRACHEL FLOWER šaty
MIRACHEL FLOWER šaty
Do aukcie venoval(a): Oľga Bušo
Originálna cena produktu: 540
Aktuálna cena
210.00 EUR
Koniec aukcie: 28.11.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: MIRACHEL FLOWER šaty
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Čierna s handmade aplikáciou 3D kvetov

VEĽKOSŤ
38

celková dĺžka 100 cm

MATERIÁL
49% viskóza, 35% hodváb, 14% polyamid, 2% elastan,
(podšívka – 95% viskóza, 5% elastan)

STAV PRODUKTU
100%
Novučičké šaty,- už len obliecť.

DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Značka Mirachel je luxusná značka, ktorá pôsobí na Ukrajine a oblieka celebrity ukrajinskej smotánky. Šaty z dielne MIRACHEL sú unikátne kúsky, ktoré často krát nájdete len v jednom vyhotovení. Veľká väčšina detailov, ktoré sú na šatách MIRACHEL, sú precízne a ručne šité tými najlepšími krajčírkami. Venovaný kúsok je jediný originál!

Olga BusoOĽGA BUŠO
"Vybrala som najkrajší a najdrahší kúsok z nášho butiku, aby som naplnila svoje dve poslania – jedno, keďže som sama aktívna v rôznych charitách a nie je mi to cudzie je aby vydražené peniaze pomohli správnej osobe, a za svoje druhé poslanie pokladám aj robiť ženy krásnymi:-) Tak dúfam, že spolu naplníme obe!“


Majiteľka a generálna riaditeľka Fashion Guide.
Presadila sa ako cudzinka v inom štáte aj ako žena v mužskom svete energetiky. Finančná riaditeľka, matka a žena s dobrým vkusom Oľga Bušo - nedávno začala sama podnikať a v Bratislave otvorila už druhý butik s prevažne ukrajinskými dizajnérskymi značkami. Butiky MUST HAVE nájdete na Hollého 5 alebo Obchodnej 9, alebo kliknite na www.fashionguide.sk Vstúpte do sveta šiat!

Princezná, no nielen to. Spoločenské šaty svojím strihom odkazujú na slávneho Diora. Čierny monolit osviežila výšivka aj textilné aplikácie kvetov v 3D prevedení. Šaty zdôrazňujú pás a pôsobia ultra žensky. Kombinujte s lodičkami alebo sandálkami na opätku, ktoré predĺžia celú siluetu postavy.