DOLCE & GABBANA šaty
DOLCE & GABBANA šaty
Do aukcie venoval(a): Mária Demitrová
Originálna cena produktu: 1550
Aktuálna cena
173.00 EUR
Koniec aukcie: 14.12.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: DOLCE & GABBANA šaty
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Červená s čiernou leoparďou potlačou

VEĽKOSŤ
36

Celková dĺžka od ramienok 112 cm, prsia 40 cm, boky 50 cm

MATERIÁL
Hodváb + elastan

STAV PRODUKTU
90%
Raz oblečené šaty v perfektnom stave. Vľavo nad predným rozparkom beží nitka v štruktúre látky, čo však zaniká v zvieracej potlači.

DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Talianska exkluzívna značka je plodom spolupráce dvoch géniov - Domenica Dolce a Stefana Gabbanu. Klienti Dolce & Gabbana patria medzi najlepšie oblečených ľudí na svete, sú to samé módne ikony! Ich výpravné nádherné kampane a kolekcie nás nútia snívať a inšpirujú celý svet. Aj vďaka týmto žiarivo červeným šatám dostanete do svojho šatníka kúsok šelmy a Dolce feelingu!

Maria Demitrova MÁRIA DEMITROVÁ
"Tak som si išla v L.A. po Rodeo drive a kúpila som si tieto šaty! Oblečené som ich mala iba raz, na svadbe Maja Hossu. Sú neskutočne pohodlné, z fantastického materiálu, vrelo odporúčam."


Naša skvelá ambasádorka, autorka detských kníh, študentka psychológie a taktiež ambasádorka v OZ Kolobeh života.

Femme fatale. Puzdrové šaty na špagetové ramienka vyzdvihujú ženskosť, rafinovane odkrývajú krivky a koketne sa pohrávajú s fantáziou každého muža:-) Zvieracia potlač na červenom podklade pôsobí luxusne vďaka jednoduchému strihu. Sexi!