GIUSEPPE ZANOTTI tenisky
GIUSEPPE ZANOTTI tenisky
Do aukcie venoval(a): Katarína Drobná
Originálna cena produktu: 475
Aktuálna cena
122.00 EUR
Koniec aukcie: 28.11.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GIUSEPPE ZANOTTI tenisky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Biela

VEĽKOSŤ
36

MATERIÁL
Koža

STAV PRODUKTU
100%
1 krát obuté tenisky bez akéhokoľvek poškodenia. 


DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Giuseppe Zanotti je talianska luxusná značka za ktorou stojí pán Zanotti, vychýrený dizajnér topánok. Vždy bol nimi posadnutý a majstrovskej ručnej práci a najjemnejšej koži zasvätil celý svoj život. Jeho topánky nechýbajú na žiadnom červenom koberci, ani na jednom Oscarovi, či Grammy a nosia ich VŠETCI od Beyoncé, cez Jennifer Lopez a Madonnu až po Rihannu, Kanye Westa a Kimku úplne všetci.

Katarina DrobnaKATARÍNA DROBNÁ
"Bola by veľká škoda, ak by tieto veci ostali nevyužité, keď môžu spraviť radosť ešte niekomu ďalšiemu a zároveň prostredníctvom predaja pomôcť tým, ktorí to potrebujú."


Právnička a majiteľka jedného z najväčších luxusných bazárov v SR a ČR Katy's World Bazaar.

Originálne členkové tenisky s detailom zlatého zipsu po stranách pôsobia stále subtílne a žensky. Perfektné k modernej mestskej žene, k džínsom aj baggy nohaviciam, či chinos... Zvoľte si ktorékoľvek, tieto tenisky sa hodia ku každému strihu.