BALMAIN tričko
BALMAIN tričko
Do aukcie venoval(a): Katarína Drobná
Originálna cena produktu: 190
Aktuálna cena
120.00 EUR
Koniec aukcie: 17.11.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: BALMAIN tričko
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Čierna

VEĽKOSŤ
fr. 36, sedí na 34 -38, oversize model

MATERIÁL
Bavlna

STAV PRODUKTU
100%
Nové zabalené tričko s visačkami. 


DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Balmain je starý francúzsky módny dom, ktorý založil Pierre Balmain v roku 1946. Bol kráľom francúzskej módy a obliekal najkrajšie divy vtedajšej doby - napríklad Brigitte Bardot či Avu Gardner. Po návrhárovej smrti značku nesmierne oživil Oscar de la Renta a odvtedy stúpa v exkluzivite aj populárnosti. Mať Balmain kúsok vás priblíži k hviezdam a zároveň je to vždy dobrá investícia. Toto tričko pochádza z tohtoročnej Army kolekcie, kupované v overenom luxusnom e shope luisaviaroma.

Katarina Drobna KATARÍNA DROBNÁ
"Bola by veľká škoda, ak by tieto veci ostali nevyužité, keď môžu spraviť radosť ešte niekomu ďalšiemu a zároveň prostredníctvom predaja pomôcť tým, ktorí to potrebujú."


Právnička a majiteľka jedného z najväčších luxusných bazárov v SR a ČR Katy's World Bazaar.

Značka Balmain už niekoľkú sezónu vytvára módnu armádu. Ich statement tričká si obľúbili nielen celebrity, ale aj mnohé fashion influencerky súčasnosti. Kúsok sa stal priam ikonickým, kombinujte ho k džínsom, ale aj ležérnym sukniam, či nohaviciam a saku.