FORNASETTI dizajnová sviečka
FORNASETTI dizajnová sviečka
Do aukcie venoval(a): Silvia Paldia
Originálna cena produktu: 150
Vydražená cena
80.00 EUR
Koniec aukcie: 09.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: FORNASETTI dizajnová sviečka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Rozmery: 15 x 8 cm

 

Materiál: 100 percentný rastlinný vosk

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Ikonické prémiové sviečky Fornasetti Profumi  od Piera Fornasetti, ktorý patrí medzi najuznávanejších umelcov a výrobcov interiérových doplnkov v Taliansku. Tvár na sviečke patrí Line Cavalieri, herečke a opernej sopranistke z prelomu 19-teho a 20-teho storočia. Počas obdobia zvaného Belle Epoque bola považovaná za najkrajšiu ženu sveta a stala sa Pierovou múzou. Jej tvár použil okrem sviečok aj na ozdobné taniere a šálky.

 

Čo na to stylistka:

Sviečka značky Fornasetti vynikne v bohémskom interiéri, plnom starožitných doplnkov. Kvetinová vôňa je čerešničkou na torte krásneho dizajnu.

 

Stav produktu:  100 %

Zabalená z obchodu.

silvia paldia

 

Silvia Paldia

 

Žena s vyberaným vkusom, ktorý pretavila do multi brand concept storu- Diagram Nájdete tu všeličo, čo objavuje na cestách, najmä jemné šperky, artizanálne sviečky a umelecké objekty. Palác Motešických v Bratislave, kde obchod nájdete, definuje vzťah k hodnotám, ktoré ocení čas.