RODO set lodičky + kabelka
RODO set lodičky + kabelka
Do aukcie venoval(a): Michaela Roth
Originálna cena produktu: 1 550
Vydražená cena
132.00 EUR
Koniec aukcie: 09.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: RODO set lodičky + kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: sivá, s jemnou bronzovou

 

Veľkosť: listovka 26 x 12, lodičky 37,5

 

Materiál: koža, satén, Swarovski krištále  

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Super luxusná tradičná talianska značka RODO bola založená pánom Romualdom Dorim v roku 1956. Dodnes je to rodinný podnik, ktorých je vo svete módy ako šafránu a špecializuje sa na topánky a kabelky, krásne remeselne vypracované a využívané predovšetkým na spoločenské udalosti.

 

Čo na to stylistka:

Párty combo ako sa patrí! Listová kabelka a lodičky v efektnej sivo bronzovej farebnosti. Stačia už len čierne minišaty alebo pokojne aj puzdrová sukňa s cropom, ktoré výrazné doplnky utlmia. Šperkov už viac netreba, topánky majú zdobenie a sú klenot sám o sebe.

 

Stav produktu: 90 %

Vynosené iba raz, super stav. Iba trošku ošúchané podrážky a na ultra jemnej koži listovky pri určitom dopade svetla vidno dva škrabance. Inak ale zanikajú v prirodzenom reliéfe kože.

michaela roth

 

Michaela Roth 

 

"RODO je značka, ktorú s obľubou nosia svetové celebrity na červený koberec. Práve aj tieto lodičky a kabelku som využila iba jediný raz, a to na výnimočnú príležitosť, na Ples v Opere."