ISABEL MARANT minisukňa
ISABEL MARANT minisukňa
Do aukcie venoval(a): Jarka Švaleková a Martina Himi
Originálna cena produktu: 437
Vydražená cena
62.00 EUR
Koniec aukcie: 08.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: ISABEL MARANT minisukňa
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: olivovo hnedá

 

Veľkosť: 36, zavinovacia sukňa má po celom obvode 94 cm. Dĺžka 32 cm. Pás je nastaviteľný.

 

Materiál: koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Mini sukňa priamo z runway, to sme tu ešte nemali! A ani Isabel Marant, ktorá je veľkou hviezdou francúzskej módy a napríklad jej topánky nechýbajú v žiadnom celebritnom botníku. Bývalá modelka začala navrhovať ako 15 ročná. Keď v roku 2013 urobila kolekciu pre H&M, vypredala sa behom pár minút a stránka padla kvôli obrovskému záujmu.

 

Čo na to stylistka:

Sexi, štýlovo a vkusne. Návrhárka Isabel Marant si posledné kolekcie ide cestou rafinovaných strihov v ultra mini dĺžke. Priznajme si, že dovoliť si ju môžu len tie najpevnejšie a najštíhlejšie z nás. No doplniť ju treba oversize svetríkom alebo blúzkou. Ak dole uberieme, hore musíme pridať. Princíp rovnováhy funguje aj v móde.

 

Stav produktu: 95 %

Na pohľad úplne nová, koža bez chybičiek.

styleme

 

Jarka Švaleková a Martina Himi

 

Jarka a Martina tvoria tím Style Me Today, ktorý sa venuje imidžovému poradenstvu, personal shoppingu a organizácii šatníkov. A sú to perfektné štýlové ženy, ktoré majú svoju rubriku v Madam EVE. Kuknite aj ich insta #stylemetodaysk  

"Kožená Hutt leather wrap skirt od úžasnej Isabel Marant, ktorú zbožňujú všetky moderné Francúzky. Zavinovací strih dodáva sukni atraktívnu uvoľnenú siluetu a farba umocňuje jej jedinečný vintage look."