FURLA kabelka Candy
FURLA kabelka Candy
Do aukcie venoval(a): Danka Vilhanová
Originálna cena produktu: 290
Vydražená cena
121.00 EUR
Koniec aukcie: 08.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: FURLA kabelka Candy
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: neónovo oranžová

 

Rozmery: 28 x 25 x 18 cm

 

Materiál: guma

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Značka Furla vznikla v roku 1927 a založila ju talianska rodina Furlanetovcov. Špecializujú sa na kvalitné kožené produkty, vyrábané ručne v Taliansku. Od roku 2019 plánujú, po vzore iných značiek, úplne stopnúť používanie pravých kožušín. Pre nás v EVE je Furla značkou dobrej poctivej kože, krásneho nadčasového spracovania a každá kolekcia nás vždy očarí svojimi farbami. Hravá gumená edícia bola bestseller!

 

 Čo na to stylistka:

Dodajte horúcemu letu trocha šťavy. Plastic Furla priam nabáda k veselým stylingom. Siahnite po cukríkových alebo neónových farbičkách v podobe mini šiat, alebo džínsov s vysokým pásom a tielku. Jednoduchý dizajn nahráva doplnkom a nechá kabelku vyniknúť. Farby v štýle colorblocku povýšia outfit na módnu lahôdku.

 

Stav produktu: 100 %

Kabelka je čisto nová, už len ju zabaliť a poslať našim kuriérom k vám domov.

danuska

 

Danka Vilhanová

 

Naša skvelá kolegyňa, vedúca redakčného tímu časopisu Emma

"Kabelkami si robím radosť, občas zaháňam splíny a táto crazy Furla na mňa v jednom kritickom momente žmurkla z výkladu. Nebolo cesty späť! Lenže mi trčala  v šatníku. Nevybalená, nenosená. Lebo aj keď som sa ju pokúšala vyvenčiť, stále funguje ako moje zlé svedomie. A prísne mi pripomína, že deň blbec mám nabudúce liečiť inak ako bláznivými nákupmi:-)"