LUSHA listová kabelka
LUSHA listová kabelka
Do aukcie venoval(a): Veronika Cifrová Ostrihoňová
Originálna cena produktu: 480
Vydražená cena
112.00 EUR
Koniec aukcie: 06.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: LUSHA listová kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: fuchsia, žlté vnútro

 

Rozmery: 30 x 18 cm

 

Materiál: koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Lusha je exkluzívna značka koženého tovaru z Florencie. Pracujú len s etickými zdrojmi kože, ktoré nesú certifikáty Cites a Fish & Wildlife a celú produkt vždy vzniká výlučne v Toskánsku. Určite sa oplatí zainvestovať do tejto listovky, pretože Lusha vždy vyrába z každého modelu len štyri kusy!

 

Čo na to stylistka:

Cyklámenová farbička nemusí vždy vyznieť cukríkovo a naivne. V kombinácii s kožou s výrazným reliéfom v štýle pytóna pôsobí ultra moderne. Minimalistický dizajn dá vyznieť outfitu, takže pokojne to v rámci neho preháňajte s printmi. Geometrické budú správnou voľbou. Čo tak zavinovacia blúzka a široké nohavice do pásu v jednom sete?

 

Stav produktu: 95 %

Ako keby ju Veronika nikdy nenosila.

Ostrihonova3

 

Veronika Cifrová Ostrihoňová

 

Moderuje v televízii, aj v rádiu a miluje svoju talkshow Sit Down Stories, v ktorej prináša rozhovory so zaujímavými a inšpiratívnymi hosťami. Veronika je vždy skvele oblečená a preto sme radi, že je tvárou nášho projektu. Momentálne sa teší zo svojho prvého bábätka aj so svojím mužom, Sajfom, s ktorým tvoria štýlový power couple slovenského šoubiznisu.

 

"Kúpená v Taliansku keď som súrne zháňala listovku na príležitosť. Nech teraz urobí radosť niekomu ďalšiemu. "