CASADEI lodičky
CASADEI lodičky
Do aukcie venoval(a): Sestry Konštiakové Veronika a Zuzana
Originálna cena produktu: 660
Vydražená cena
59.00 EUR
Koniec aukcie: 06.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: CASADEI lodičky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: svetlá nude + čierny detail

 

Veľkosť: 35,5

 

Materiál: koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

A sme opäť medzi najluxusnejšími črievicami. Samozrejme, opäť talianskymi. Za značkou stojí Cesare Casadei, ktorého rodičia spočiatku vyrábali sandále pre turistov v Rimini. Ich syn však posunul latku úplne inde a od deväťdesiatych rokov, kedy otvoril prvý butik v Miláne, sa dostal až medzi celebrity a najväčších hráčov. Casadei je dnes v móde pojem!

 

Čo na to stylistka:

Značka Casadei je známa svojou kvalitou a luxusným vizuálom topánok. Béžové sandálky na podpätku v klasickom prevedení sú must have každého šatníka. Kombinovať ich môžete takmer ku všetkému a nikdy nebudete vyzerať nudne. Klasika totiž nikdy nevyjde z módy. Hlavne tá luxusná.

 

Stav produktu: 85 %

Lodičky vo veľmi dobrom stave, obuté maximálne tri krát. Mierne zošúchaná kožená podrážka.

Sestry Konštiakové

 

Sestry Konštiakové Veronika a Zuzana

 

Podnikajú v rodinnej firme zaoberajúcej sa potravinami.

 

"Mne i mojej sestre rodičia vštepujú, aby sme pomáhali nielen naším ľuďom a známym, ale všetkým, ktorí to potrebujú. Musíme si pomáhať, lebo ak stratíme túto vlastnosť, odíde z nás aj posledná štipka ľudskosti."