GUCCI Supreme cross body
GUCCI Supreme cross body
Do aukcie venoval(a): Martina Šebová
Originálna cena produktu: 690
Vydražená cena
200.00 EUR
Koniec aukcie: 09.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GUCCI Supreme cross body
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: hnedo béžový print

 

Rozmery:  23x21 cm + nastaviteľný pás

 

Materiál: koža a textil

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Príbeh Gucci sa začal v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Pán Guccio Gucci sa vďaka svojej vášni pre kone rozhodol založiť obchod s koženými doplnkami určenými pre jazdu na koni. Akú ďalekú cestu odvtedy značka prešla! Gucci kabelky nosila Jackie Onnassis, Grace Kelly aj Audrey Hepburn. A tento nesmrteľný monogram sa bude úplne vynímať na vašom ramene.

 

Čo na to stylistka:

Značka Gucci sa stala za posledné roky jednou z najoriginálnejších značiek. Jej vintage kúsky s monogramovou potlačou sú jedným z najväčších hype doplnkov na sociálnych sieťach. Táto brašňa s crossbody patentom je toho najlepším príkladom. Stylingom sa môžete inšpirovať u hociktorého módneho influencera, ale svedčí jej najviac uletený streetstyle. Tepláky, tenisky a oversize tričko. To je správna kombinácia, ktorá vintage vychytávku povýši za zámer.

 

Stav produktu: 80 %

Dobrý nosený stav, kde tu vyšúchaná látka.

mata foto

 

Martina Šebová

 

Supervízorka printového portfólia v našom vydavateľstve News and Media holding. Mnoho krásnych vecí v Eva Charity Bazaar sa tu ocitlo práve vďaka nej. Áno, a ešte aj sestra Filipa Šeba, takže tým pádom vášnivá športovkyňa a členka 3NT Trinity Triathlon Team Bratislava.

 

"Veľmi praktická vecička, darovaná od môjho brata. Rada posuniem ďalej, kúpim ďalšiu, nech môžem potom darovať do ďalšieho ročníka."