VALENTINO čižmičky
VALENTINO čižmičky
Do aukcie venoval(a): Petra Ficová
Originálna cena produktu: 940
Vydražená cena
163.00 EUR
Koniec aukcie: 08.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: VALENTINO čižmičky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna

 

Veľkosť: 39

 

Materiál: koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Valentino Garavani je pojem a ikona, vyše päťdesiat rokov symbol luxusných a zmyselných ženských rób a najmä svojej špeciálnej Valentino červenej farby. Je kráľom červených kobercov a keďže oblieka najkrajšie ženy sveta, je logické, že kúsok s V-éčkom musíte mať aj vy! Neskutočne kvalitné kožené čižmičky budete nosiť dlhé roky, pretože nikdy nevyjdu z módy.

 

Čo na to stylistka:

Členkové topánky často krát pôsobia príliš masívne a maskulíne. Nie je to však tento prípad, kedy subtílny dizajn dopĺňa girlie like detail v podobe zdobenia na platforme. K takýmto topánkam si však nikdy neoblečte šaty, vtedy voľte skôr klasické „bagandže“. Členkové topánky si zaslúžia cigaretové nohavice a originálnu ponožku, pokojne aj s veselými obrázkami.

 

Stav produktu: 90 %

V super tip top stave, akurát kožené podrážky zodraté. Skrátka, koža nie je umelá hmota:-)

petra ficova

 

Petra Ficová

 

Fotografka, žena s vycibreným vkusom, mama. Pred jej objektívom rady pózujú mnohé celebrity, napríklad Dara Rolins.

 

"Veľmi rada prispejem na Eva Charity Bazaar. Lebo verím v dobro, verím v charitu a verím, že ľudia by si mali pomáhať... akokoľvek a kedykoľvek."