ALEXANDER McQUEEN lodičky
ALEXANDER McQUEEN lodičky
Do aukcie venoval(a): Ina Peco
Originálna cena produktu: 590
Aktuálna cena
150.00 EUR
Koniec aukcie: 28.11.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: ALEXANDER McQUEEN lodičky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Telová s akcentom púdrovej ružovej + kov

VEĽKOSŤ
40

dĺžka vnútornej podrážky 26 cm
výška opätku 11,5 cm

MATERIÁL
koža + zlatá lebka s kamienkami

STAV PRODUKTU
90%
Raz obuté, kožená podrážka nesie známky opotrebovania, inak ako nové.

DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Meno Alexandra McQueena poznajú všetci, ktorí módu nevnímajú len ako triviálnu každodennú záležitosť, ale snažia sa v trojrozmerných odevoch vidieť aj umelecké vyjadrenie samotného tvorcu. Za necelých 10 rokov sa McQueen stal jedným z najuznávanejších módnych návrhárov sveta. Dokázal baviť, aj šokovať, jeho modely nosili napríklad Beyonce, Rihanna či Lady Gaga, ktorá mala jeho kontroverzné topánky obuté v klipe Bad Romance. A práve topánky od McQueena sú lahôdka ktorá vyzdvihne váš štýl. Do výšin!

Ina Peco INA PECO
"Toto je prípad neodhadnutej veľkosti:-) Len som ich uvidela a vedela som, že musia byť moje, ale vzdávam sa a posúvam."

Aj detail dokáže nudu povýšiť na originál. Telové lodičky by mala vlastniť každá z vás, sú univerzálnym kúskom, no tie od McQueena sú pre odvážnejšie. Typická lebka je len konečnou luxusnou bodkou. Hodia sa ku každému outfitu. Či už ležérnemu, alebo elegantnému.