AQUAZURRA tenisky
AQUAZURRA tenisky
Do aukcie venoval(a): Katarína Drobná
Originálna cena produktu: 495
Vydražená cena
120.00 EUR
Koniec aukcie: 06.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: AQUAZURRA tenisky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: cyklamenová

 

Veľkosť: 38

 

Materiál: satén

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Celé meno značky je Aquazurra Firenze, z čoho je jasné, že sme opäť v top talianskom módnom dome. Topánková hviezda je pomerne nová, ale o to populárnejšia a luxusnejšia, všetky blogerky a influencerky ju nosia. Za značkou stojí mladý dizajnér Edgardo Osorio, a samotná firma sídli v prekrásnych priestoroch Palazzo Corsini.

 

Čo na to stylistka:

Tenisky sa stali za posledné roky kultovým artiklom, preto sa ich dizajn posunul zo športového štýlu aj k viac elegantnému. Tenisky sa nosia aj k sukniam a šatám a práve tento kúsok je toho žiarivým príkladom. Skombinujte ich s pohodlnými úpletovými šatami a prehoďte len sako, alebo koženú bundu.

 

Stav produktu: 95 %

Zažiarili len raz a sú bez chybičky.

 

 

 drobna foto

Katka Drobná

 

Právnička a majiteľka jedného z najväčších luxusných bazárov v SR a ČR Katy's World Bazaar je jednou z najväčších milovníčok a znalkýň módy, aké poznáme. Ak by sme si niekedy mali kúpiť niečo zo skutočne hodnotných vysokých značiek, nakupovali by sme u nej. V Katy´s World Bazaar si totiž môžete byť isté, že kupujete iba originály v top kvalite.

"Len raz obuté tenisky, ktoré sa vyslovene pýtajú na ďalšiu nôžku!"