MARCIANO šaty
MARCIANO šaty
Do aukcie venoval(a): Mirka Luberdová
Originálna cena produktu: 400
Vydražená cena
70.00 EUR
Koniec aukcie: 07.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: MARCIANO šaty
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: ružovo červená/multicolor

 

Veľkosť: 40, celková dĺžka 165 cm

 

Materiál: polyester

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Paul Marciano je návrhár, ktorý stojí za značkou GUESS a pozor, Marciano je jeho najvyššia línia. Aj najkrajšia, chceme dodať. Paul sa narodil v Maroku ale vyrastal už vo Francúzsku. Boli štyria bratia a keď sa v sedemdesiatych rokoch pozreli do USA, v rámci prázdnin, zostali očarení. A tak sa sem aj rovno vysťahovali, pričom zanedlho založili Guess Jeans. Nesmierne známy brand propagovala Claudia Schiffer, či Eva Herzigová… Paul dodnes navrhuje a dozerá na kreatívu a keď vidíte štítok Marciano, môžete si byť isté že je to to najlepšie z jeho talentu.

 

Čo na to stylistka:

Otázka, ktorá víri v hlave vždy pred nejakou spoločenskou akciou: Čo na seba?!? Dlhé šaty so zvieracou potlačou sú fashion východiskom pre tie z vás, ktoré rady vyčnievate z radu. No robia to s noblesou. Elegantné v jednoduchom strihu, ktorý odhalí krivky rafinovaným spôsobom. Zúžený pás a dôraz na hornú polovicu tela s prestrihom na prsiach je sexi a dôstojný zároveň.

 

Stav produktu: 95 %

Raz oblečené, jemné šatičky bez akéhokoľvek poškodenia.

luberdova jpg

 Mirka Luberdová

 

Mirka sa stala známou vďaka súťaži Miss Slovensko, kde skončila druhá v roku 2003. Pre nás je nesmierne inšpiratívnou ženou a maminou, ktorá zvládla ťažkú chorobu svojho synčeka. Všetky skúsenosti ju posunuli na cestu zdravej stravy a výživového poradenstva, takže si mrknite jej instagram, alebo stránku mirkaluberdova.sk Svoje úžasné recepty predstavila aj divákom TV Markíza v relácii Mi.Lu.Jem

"V týchto šatách som bola minulý rok na súťaži Miss. Sú veľmi príjemné, myslím si, že ich nová majiteľka ich bude milovať!"