GUCCI ľadvinka
GUCCI ľadvinka
Do aukcie venoval(a): Martina Šebová
Originálna cena produktu: 690
Vydražená cena
141.00 EUR
Koniec aukcie: 07.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GUCCI ľadvinka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Rozmery: 30 x 17 cm + nastaviteľný pás

 

Materiál: koža a textil

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Príbeh Gucci sa začal v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Pán Guccio Gucci sa vďaka svojej vášni pre kone rozhodol založiť obchod s koženými doplnkami určenými pre jazdu na koni. Akú ďalekú cestu odvtedy značka prešla! Gucci kabelky nosila Jackie Onnassis, Grace Kelly aj Audrey Hepburn. A tento nesmrteľný monogram sa bude úplne vynímať na vašom páse. Nehovoriac o tom, koľko vecí sa vám do tejto ľadvinky s rôznymi tajnými zákutiami zmestí.

 

Čo na to stylistka:

Pozor pozor! Ak existuje nejaký kúsok, ktorý módni influenceri nakombinujú ku každému outfitu, tak je to táto vychytávka! Vintage ľadvinka od Gucciho predstavuje skutočný hype, vďaka ktorému sa z každého stylingu stane ukážkový streetstyle. Vlastne je úplne jedno, čo si k nej oblečiete. Vykašlite sa na všetky pravidlá a konvencie, pokojne si ju obviažte okolo pása aj k elegantným čipkovaným šatám.

 

Stav produktu: 75 %

Ľadvinka je v super stave, problematické sú len okraje, kde je textil vyšúchaný. Ale to len pri podrobnom skúmaní. Inak na pohľad - eňo ňuňo!

mata foto

 

Martina Šebová

 

Supervízorka printového portfólia v našom vydavateľstve News and Media holding. Mnoho krásnych vecí v Eva Charity Bazaar sa tu ocitlo práve vďaka nej. Áno, a ešte aj sestra Filipa Šeba, takže tým pádom vášnivá športovkyňa a členka 3NT Trinity Triathlon Team Bratislava.

 

"Veľmi praktická vecička, darovaná od môjho brata. Rada posuniem ďalej, kúpim ďalšiu, nech môžem potom darovať do ďalšieho ročníka."