Dolce & Gabbana espadrily
Dolce & Gabbana espadrily
Do aukcie venoval(a): Eva Čičkáňová
Originálna cena produktu: 525
Vydražená cena
165.00 EUR
Koniec aukcie: 11.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Dolce & Gabbana espadrily
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Veľkosť: 37

 

Materiál: pevné plátno

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Keď sa spojí výnimočný vkus, nápaditosť a talianský štýl s podnikateľským duchom – vznikne jedna z najúspešnejších a najvýznamnejších módnych značiek súčasnosti, za ktorou stoja páni Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Domenico pochádza zo sicílskej krajčírskej rodiny, pričom jeho (nielen pracovný) partner Stefano bol grafik z Milána. Ich veselé citrónikové espadrily prosto na leto potrebujete!

 

Čo na to stylistka:

Značka Dolce & Gabbana si udržiava svoj štýl celé roky a jej produkty sú rozpoznateľné vďaka originálnym potlačiam a ultra ženským strihom. Šťavnatý vzor týchto espadriliek je na leto ako ušitý a to doslovne. Forma topánky si vyžaduje však obozretnosť pri výbere outfitu. Espadrilky môžu skrátiť nohu a preto siahnite po trojštvrťových nohaviciach po členky alebo širokej ľanovej sukni zúženej v páse a jednoduchom tričku. Presne v štýle talianskej dolce vita.

 

Stav produktu: 100 %

Nové v originál dustbagu a krabici.

eva

 

Eva Čičkáňová

 

Obchodná a PR manažérka spoločnosti Dellux pre Slovensko, dovozcu a distribútora kozmetiky Sensai, Shiseido, Dolce & Gabbana, Elie Saab a ďalších svetových značiek.

Mám pochopenie nielen pre deti, ktoré sú choré, ale aj pre samotných rodičov. Tiež som mamou a tým je moja pomoc znásobená. V jednej nemocnici je nápis: „Deti by nemali poznať bolesť. Patrí do sveta dospelých. Deti by ju nemali zakúsiť, lebo keď ju raz zažijú, vytratí sa z nich detstvo!“ Ak mojou podporou aspoň z časti zmenším niekoho bolesť, je to úžasné.