GUCCI košeľa
GUCCI košeľa
Do aukcie venoval(a): Anonymná darkyňa
Originálna cena produktu: 800
Vydražená cena
111.00 EUR
Koniec aukcie: 03.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GUCCI košeľa
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Veľkosť: ITA 42 (prsia 45, rukáv 62 cm, celk. dĺžka 62 cm)

 

Materiál: hodváb

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Príbeh Gucci sa začal v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Pán Guccio Gucci sa vďaka svojej vášni pre kone rozhodol založiť obchod s koženými doplnkami určenými pre jazdu na koni. Gucci kabelky nosila Jackie Onnassis, Grace Kelly aj Audrey Hepburn. Ich oblečenie nastúpilo v rámci trendov o niečo neskôr, no momentálne je na vrchole. Košeľa Gucci bude vašou pýchou aj ozdobou!

 

Čo na to stylistka:

Outfit do kancelárie nemusí byť nudný, práve naopak… táto sféra si vyžaduje štipku dômyselnosti, aby outfit bavil, no zároveň pôsobil stále seriózne. Vyhrajte sa preto s košeľou, jej potlačou, strihom a farbou. Majte však na pamäti, že vybrať si môžete len jeden z týchto atribútov, inak budete pôsobiť gýčovo. Naša košeľa má klasickú formu a originálnu orientálnu potlač. Je to skvelá kombinácia! Stačia už len béžové nohavice a nude lodičky.

 

Stav produktu: 95 %

Tip top stav, kvalitná krásna a jemnááá košeľa bez chybičiek.

 

anonymna darkyna obrazok 2

 

Anonymná darkyňa