MIKLOŠKO kabelka
MIKLOŠKO kabelka
Do aukcie venoval(a): Fero Mikloško
Originálna cena produktu: 600
Vydražená cena
220.00 EUR
Koniec aukcie: 05.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: MIKLOŠKO kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Rozmery: 24 x 18x 6 cm

 

Materiál: koža, látka, flitre

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Mikloško, to je meno z úplného vrcholu slovenskej módy, dizajnér, ktorý tvorí už vyše dvadsať rokov a my v Eve pred ním skladáme klobúk. Jeho Miklosko Fashion Design je značka, ktorá stále prekvapí, naposledy pred pár dňami pri prezentácii novej kolekcie. Pretože tak, ako je Fero klasický a strihovo dokonalý, tak je aj kreatívny, svieži a stále nový. Mikloškova premiéra v Eva Charity Bazaar je pre nás sviatok!

 

Čo na to stylistka:

Fero Mikloško patrí medzi špičku slovenských návrhárov. Jeho prácu definuje elegancia s dômyselným detailom. Taká je aj táto kabelka, ktorá sa vezie na vlne trendu logománie, no v hyper luxusnom dizajne. Vynosíte ju nielen na spoločenské príležitosti. Trocha trblietok nezaškodí ani casual looku. Čierny nohavicový kostým kabelku efektne doplní. Džínsy s košeľou a sakom naopak kontrastne pozdvihne.

 

Stav produktu: 100 %

Ešte teplá, privezená osobne návrhárom z ateliéru.

 

ferko

 

Fero Mikloško

 

módny návrhár

 

„Rád venujem túto kabelku z najnovšej kolekcie a budem zvedavý, za koľko sa vydraží.“