GIVENCHY obal na telefón
GIVENCHY obal na telefón
Do aukcie venoval(a): Katka Drobná
Originálna cena produktu: 130
Aktuálna cena
45.00 EUR
Koniec aukcie: 21.11.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GIVENCHY obal na telefón
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Čierna

VEĽKOSŤ
iPhone 6

MATERIÁL
polyuretán

STAV PRODUKTU
100%
Nový obal v originál krabičke.

DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Givenchy to je Hubert de Givenchy, vizionár a francúzsky aristokrat, ktorý už od detstva sníval o móde. Značku Givenchy založil v roku 1952, učil sa u pána Diora, a zanedlho dobyl svet. Obliekal nielen jednu zo svojich múz, Audrey Hepburn ale aj mnohé iné známe hviezdy a vplyvné rodiny. Od tých čias patrí Givenchy k lídrom v móde, ale aj kozmetike a tento obal nasvedčuje tomu, že sa chytil aj na vlnu moderných technológií. Super neokukaný a jednoduchý, vydražte si ho pre radosť!

Katarina DrobnaKATKA DROBNÁ
"Nový obal na telefón plný lááásky! Vhodný ako dar."


Právnička a majiteľka jedného z najväčších luxusných bazárov v SR a ČR Katy's World Bazaar. "Bola by veľká škoda, keby tieto veci ostali nevyužité. Môžu predsa spraviť radosť ešte niekomu ďalšiemu a zároveň prostredníctvom predaja pomôcť tým, ktorí to potrebujú."

Statement doplnky sú TOP témou vo fashion svete. Nápisy sú proste IN, zvlášť tie, ktoré majú aj message. Obal na i-Phone značky Givenchy si zaslúži vašu pozornosť, pretože posiela jasný odkaz: LOVE.