KENZO espadrily
KENZO espadrily
Do aukcie venoval(a): Katarína Drobná
Originálna cena produktu: 219
Vydražená cena
103.00 EUR
Koniec aukcie: 04.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: KENZO espadrily
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: zlatá

 

Veľkosť: 37

 

Materiál: koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Značku Kenzo založil japonský dizajnér KenzoTakada a jeho prvý butik z roku 1970 niesol názov Jungle Jap. Práve jeho posadnutosť džungľou sa odzrkadlila na tvorbe ikonického printu značky v podobe tigrej hlavy, ktorú majú aj topánky v našej ponuke.  

 

Čo na to stylistka:

Zlatej farby sa mnohé z nás v stylingoch boja. Vy však naberte odvahu, pretože zlatá na nohách pôsobí vo väčšine prípadov neutrálne. V prípade týchto espadriliek značky Kenzo to platí dvojnásobne. Či už zvolíte džínsy a obyčajné biele tielko alebo napríklad košeľové ľanové šaty - obe módne cesty budú správne a nemajte strach sa po nich vydať.

 

Stav produktu: 100 %

Nové nádherné v originál balení. Obuť a vyraziť!

drobna foto

 

Katka Drobná

 

Právnička a majiteľka jedného z najväčších luxusných bazárov v SR a ČR Katy's World Bazaar je jednou z najväčších milovníčok a znalkýň módy, aké poznáme. Ak by sme si niekedy mali kúpiť niečo zo skutočne hodnotných vysokých značiek, nakupovali by sme u nej. V Katy´s World Bazaar si totiž môžete byť isté, že kupujete iba originály v top kvalite.

"Veľmi žiadané espadrilky tohto leta! Odporúčam."