Michael KORS hodinky
Michael KORS hodinky
Do aukcie venoval(a): Lucia Mokráňová
Originálna cena produktu: 289
Vydražená cena
169.00 EUR
Koniec aukcie: 04.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Michael KORS hodinky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: zlatá

 

Veľkosť: uni

 

Materiál: chirurgická oceľ

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Príbeh Michaela Korsa siaha do jeho detstva, kedy pričuchol k móde vďaka svojej mame, modelke. Neskôr, keď už s módou vážne koketoval, bol dizajnérom vo francúzskom Celine a keď odišiel, všetky svoje sily sústredil do vlastnej značky a tvorby. Dobre urobil! MK je logo, ktoré milujú ženy na celom svete, neznáme aj známe a vy si ho môžete dopriať v týchto super hodinkách! Užite si mestskú príťažlivosť kultového amerického dizajnéra.

 

Čo na to stylistka:

Keď hodinky, tak práve takéto klasické a v pánskom štýle. Tak diktujú prehliadkové móla. Tento zlatý kúsok z dielne Michaela Korsa by nemal chýbať v žiadnej šperkovnici. Môžete ho nosiť samostatne k minimalistickým pánskym modelom, alebo vrstvený s kovovými a textilnými náramkami v boho štýle aj k romantickým šatám.

 

Stav produktu: 100 %

Nové hodinky bez originál balenia.

mokranova

 

Lucia Mokráňová

 

Bývalá „farmárka“ zmenila svoj život a po veľkom úsilí schudla dvadsať kíl. Vyzerá úžasne a inšpiruje svojim športovým životným štýlom. V súčasnosti Lucia pracuje ako fitnesstrénerka a pomáha aj ďalším k zdravému a štíhlemu telu.

 

"Kúpila som si ich a nikdy nenosila, toto je teda ideálna príležitosť ako im nájsť novú majiteľku."