FREY WILLE náramky
FREY WILLE náramky
Do aukcie venoval(a): Maja Zelinová
Originálna cena produktu: 1 070
Vydražená cena
383.00 EUR
Koniec aukcie: 10.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: FREY WILLE náramky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Veľkosť: uni, obvod 21 cm

 

Materiál: vypaľovaný email pozlátený 24k zlatom

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Viedenské ručne maľované emailové šperky sú veľmi populárne a žiadané. Srdcom každého šperku je jedinečný a umelecky vytvorený email, ktorý sa aplikuje vo viacerých vrstvách a následne sa vypaľuje. Je potrebných až 100 manuálnych krokov na vytvorenie jemnej a farebne intenzívnej emailovej vrstvy, ktorá vďaka dokonalej technike zaistí, že šperky žiaria vysokým leskom. Všetky šperky FREYWILLE sú ručne vyrábané vo Viedni umelcami - majstrami, ktorí strážia tajomstvo tohto procesu.

 

Čo na to stylistka:

Náramkov nie je nikdy dosť, tak znie heslo tohtoročnej letnej sezóny. Pokojne ich navrstvite jeden na druhý a doplňte hodinkami. Takýto styling pôsobí uvoľnene a hodí sa na denné nosenie. Dizajn Frey Wille si vyžaduje jednoduchý minimalistický outfit, v ktorom vynikne. Košeľové šaty alebo cigaretové nohavice s blúzkou , pokojne aj tón v tóne s farebnou paletou náramkov, budú tou správnou kombináciou, ktorá tento doplnok neprebije, práve naopak - vyzdvihne.

 

Stav produktu: 100 %

Majka si ich šanovala, takže ani nie ako nové, ale nové!

zelinova

 

Maja Zelinová

 

Krásna moderátorka & modelka je ozdobou nášho projektu.

 

"Som poctená, že môžem prispieť do Eva Charity Bazaar týmito náramkami."