FURLA kabelka Sally
FURLA kabelka Sally
Do aukcie venoval(a): Kvetka Živčáková
Originálna cena produktu: 320
Vydražená cena
220.00 EUR
Koniec aukcie: 10.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: FURLA kabelka Sally
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna

 

Rozmery: 25 x 30 x 15 cm

 

Materiál: jemná lesklá safiánová koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Značka Furla vznikla v roku 1927 a založila ju talianska rodina Furlanetovcov. Špecializujú sa na kvalitné kožené produkty, vyrábané ručne v Taliansku. Od tohto roka sa zaviazali, po vzore iných značiek, úplne stopnúť používanie pravých kožušín. Pre nás v EVE je Furla značkou dobrej poctivej kože, krásneho nadčasového spracovania a každá kolekcia nás vždy očarí.

 

 Čo na to stylistka:

Keď klasika, tak v čiernom prevedení, keď shopper, tak  kvalitný. Na jednoduchom dizajne je materiál tým najdôležitejším atribútom, na ktorý treba dávať dôraz. Kabelka značky Furla je toho dôkazom. Shopper sa svojou veľkosťou hodí do casual šatníka. Prispôsobte tomu aj svoj outfit. Šaty zvoľte len v prípade, že pôjde o ležérnejší materiál akým je džínsovina, alebo teplákovina, či ľan. Oživiť svoju Furlu môžete príveskami, ktoré slávia veľký comeback, alebo kožušinkovým pufom.

 

Stav produktu: 95 %

Kabelka je ako nová, 2x nosená. Už len ju zabaliť a poslať našim kuriérom za vami.

Kvetka 0020 A4

 

Kvetka Živčáková

 

Advokátka, mama úžasných detí a vyznávačka tradičných hodnôt.

 

"Myslím, že niet klasickejšej kabelky, ktorú by ste vynosili s väčšou radosťou. Preto venujem túto Furlu zo srdca do dražby a verím, že sa do nej zamilujete."