GUCCI pochette
GUCCI pochette
Do aukcie venoval(a): Martina Šebová
Originálna cena produktu: 590
Vydražená cena
162.00 EUR
Koniec aukcie: 05.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GUCCI pochette
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: off white

 

Rozmery: 21 x 12 cm

 

Materiál: koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Príbeh Gucci sa začal v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Pán Guccio Gucci sa vďaka svojej vášni pre kone rozhodol založiť obchod s koženými doplnkami určenými pre jazdu na koni. Akú ďalekú cestu odvtedy značka prešla! Gucci kabelky nosila Jackie Onnassis, Grace Kelly aj Audrey Hepburn. Táto maličká skladná kabelečka je výnimočný kúsok. Podstatné veci, teda telefón, kartu, peniaze a kľúče do nej schováte v pohode.

 

Čo na to stylistka:

Letná párty v meste si zaslúži aj štipku luxusu. Všetko potrebné totiž zmestíte aj do pochette. A práve táto, od značky Gucci, s monogramom v neutrálnom béžovom prevedení si zaslúži vašu pozornosť. Je esenciálnym kúskom šatníka, pretože sa hodí takmer ku každému outfitu. Krátke sexi šaty odhaľujúce krivky, upnutý cropp a nohavice so zvýšeným pásom? Touto kabelkou žiadny outfit nepreplácate, len vyšperkujete.

 

Stav produktu: 90 %

Pochette je vo vynikajúcom stave. A vydrží ešte veľa ďalších rokov a žúrov.  

mata foto

 

Martina Šebová

Supervízorka printového portfólia v našom vydavateľstve News and Media holding. Mnoho krásnych vecí v Eva Charity Bazaar sa tu ocitlo práve vďaka nej. Áno, a ešte aj sestra Filipa Šeba, takže tým pádom vášnivá športovkyňa a členka 3NT Trinity Triathlon Team Bratislava.

 

"Darovaná od frajera, s ktorým už nie som... Najrýchlejšie zabudnem, keď ju darujem:-) Nech teraz urobí radosť vám!"