JANA GAVALCOVÁ šaty
JANA GAVALCOVÁ šaty
Do aukcie venoval(a): Jana Gavalcová
Originálna cena produktu: 690
Aktuálna cena
137.00 EUR
Koniec aukcie: 14.12.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: JANA GAVALCOVÁ šaty
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Modrotlač

VEĽKOSŤ
36

MATERIÁL
bavlna (+ tylová spodnička, kožená šnurovačka)

STAV PRODUKTU
100%
Nové šatičky priamo spod rúk šikovných krajčírok. 


DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Príbeh True Blue sa začal v roku 2012 a stále trvá. Jana vtedy vytvorila šaty pre Miss Universe SR a rozhodla sa pre modrotlač, aby sa dievčatá ukázali v niečom naozaj národnom, vychádzajúcom z našich ľudových tradícií, ale v modernom poňatí. Modrotlač ako materiál si vyžaduje veľa precíznosti a trpezlivosti, takže každý model znamená desiatky hodín ručnej práce. „Moje šaty podčiarkujú osobnosť ženy, ktorá ich nosí, a nemusia za každú cenu podliehať módnym trendom."- hovorí návrhárka.

Jana GavalcovaJANA GAVALCOVÁ
"Najpredávanejší model našich modrotlačových šiat je to naj, čo si Eva Charity Bazaar zaslúži:-) "


Naša popredná módna návrhárka sa v posledných rokoch intenzívne venuje skúmaniu materiálov a modrotlači. Jej ikonická kolekcia True blue, ktorá spája ľudové prvky so súčasnými strihmi a materiálmi, sa dočkala niekoľkých pokračovaní a ako hovorí Janka, určite nekončí. Jej modrotlačový projekt prerástol do dlhodobej a veľmi úspešnej vášne, hoci je proces výroby materiálu veľmi náročný. Vďaka nej Slovenky (opäť) spoznávajú a milujú modrotlač!

Podporte svoje módne vlastenectvo outfitom! Dizajnérske šaty od Janky Gavalcovej patrí k jej ikonickým kúskom. Folklórna potlač spolu s farbou a strihom vytvárajú zo šiat umelecké dielo. Krátka suknička je doplnená tylovou spodničkou pre objem a všitý korzet zasa podporí osí pás.