Just CAVALLI sandále
Just CAVALLI sandále
Do aukcie venoval(a): Kvetka Živčáková
Originálna cena produktu: 390
Vydražená cena
160.00 EUR
Koniec aukcie: 31.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Just CAVALLI sandále
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna, bordó + hadia potlač

 

Veľkosť: 39

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Zábavný. Pestrofarebný. Maximalista. Provokatér. Taký je Roberto, ktorý si uchováva svoju taliansku vášeň a výbušnosť aj v týchto minimalisticko unisexových časoch. Koľko má rokov a plastík je jedno, lebo jeho reprezentujú šaty a kariéra. Dlhá plodná kariéra. Na Cavalliho prehliadkach lieta perie, oči prechádzajú z hadích koží, potlačí, vzorov, textúr, ručne prišívaných flitrov, jemnulinkej kože, neskutočných látok. A tak vytvoril aj tieto topánky:-)

 

Čo na to stylistka:

Go wild! Presne v tomto štýle sú navrhnuté masívne sandále s haďou potlačou. V kombinácii s čiernou kožou navyše pôsobia luxusne a držia elegantný ráz. Hrubý podpätok je v kurze a rovnako by mal vyzerať aj váš outfit, ktorým topánky doplníte. Kombinujte napríklad s čiernym kostýmom v oversize štýle, alebo minimalistickými vrecovitými šatami. Práve jednoduchému stylingu dodajú topánky na ženskosti.

 

Stav produktu: 100 %

Odskúšané v predajni a odložené v originál krabici. Apropo, veľmi mäkké a pohodlné!  

Kvetka 0020 A4

 

Kvetka Živčáková

 

Mama úžasných detí, vyznávačka tradičných hodnôt, advokátka.

 

"Niekto múdry povedal, že šťastie pociťujeme, iba keď ho odráža niekto iný. Mal pravdu. Kúpou týchto sandálok bude naše šťastie odrazené v tvárach tých, ktorým sme pomohli. A tak zasa oni pomôžu nám."