BURBERRY gumáky
BURBERRY gumáky
Do aukcie venoval(a): Katka Luknárová
Originálna cena produktu: 380
Vydražená cena
129.00 EUR
Koniec aukcie: 30.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: BURBERRY gumáky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: Burberry Nova check vzor

 

Veľkosť: 38

 

Materiál: guma, zvnútra potiahnutá textilnou vrstvou

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Ikonický britský módny dom stále vyrába gumáky, ktoré sa tešia veľkej obľube. Úprimne, ak gumáky, jedine tieto. Nesmrteľné klasické káro v béžovom prevedení je známe ako "Nova", znamená to červené, biele, čierne a pieskové káro, ktoré sa nosí aj na kráľovskom dvore. Prvý krát bolo použité v roku 1924 ako podšívka ich trenčkotu. Burberry si ho dalo  zaregistrovať ako ochrannú známku, to však nebráni falšovateľom, aby chrlili obrovské množstvá fejkov.

 

Čo na to stylistka:

Keď už gumáky, tak jedine Burberry. Žiadna iná značka nemá tak typickú a rozpoznateľnú potlač a len prípade tohto britského módneho domu možno hovoriť o štýle a nie gýči. Klasické a elegantné. Také sú fashion prívlastky gumových topánok vhodných do sychravého počasia.

 

Stav produktu: 90 %

Gumáky takmer nové. Žiadne poškodenia zvonka ani zvnútra. A veľmi pohodlné!

katka luknarova

 

Katka Luknárová

 

Inšpiratívna žena, ktorá vytvorila úplne nový koncept nakupovania vo svojom Boudoir Boutique neďaleko bratislavského Slavína. Môžete tu stráviť niekoľko hodín, a kochať sa v neskutočných hodvábnych pyžamách, kašmírových svetríkoch, jedinečných šatách, šperkoch, doplnkoch, drobnostiach... Aj nádherné niche vône a doplnky do domácnosti tu Katka má, skrátka - treba vidieť, zažiť. Pre ženy, ktoré už nakupujú inak a z obchodných centier majú husiu kožu:-)

 

"Rain boots od Burberry sú neodmysliteľnou súčasťou šatníka pre každú milovníčku tejto nadčasovej klasiky."