GUCCI listová kabelka
GUCCI listová kabelka
Do aukcie venoval(a): Martina Šebová
Originálna cena produktu: 990
Vydražená cena
184.00 EUR
Koniec aukcie: 10.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GUCCI listová kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna

 

Rozmery: 40 x 23 x 6 cm

 

Materiál: lakovaná koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Príbeh Gucci sa začal v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Pán Guccio Gucci sa vďaka svojej vášni pre kone rozhodol založiť obchod s koženými doplnkami určenými pre jazdu na koni. Akú ďalekú cestu odvtedy značka prešla! Gucci kabelky nosila Jackie Onnassis, Grace Kelly aj Audrey Hepburn. Konzervatívne duše siahnu po čiernej, ktorá pôsobí aj s kovovým logom stále luxusne. Gucci je zárukou kvality a listovú kabelku v tejto veľkosti využije každá žena.

 

Čo na to stylistka:

Pozornosť, no štýlová. To presne dosiahnete, ak siahnete po tejto lakovanej čiernej kabelke. Ide skôr o kabelku na špeciálne príležitosti. Na večierkoch a párty vám bude dobrou spoločníčkou. Ale pozor, kabelka je už sama o sebe  výrazná, nepútajte zbytočne pozornosť aj outfitom, aby to nevyznelo vulgárne. Sofistikované malé čierne alebo čierny zamatový oblek urobia kabelke dobrú službu.

 

Stav produktu: 95 %

Kabelka "vyvetraná" raz na ples. V perfektnom stave čaká na svoju šťastnú novú majiteľku.

mata foto

 

Martina Šebová

 

Supervízorka printového portfólia v našom vydavateľstve News and Media holding. Mnoho krásnych vecí v Eva Charity Bazaar sa tu ocitlo práve vďaka nej. Áno, a ešte aj sestra Filipa Šeba, takže tým pádom vášnivá športovkyňa a členka 3NT Trinity Triathlon Team Bratislava.

 

"Kúpila som ju ako darček pre mamu na ples. Mala ju len vtedy, jediný krát, je zachovalá a univerzálna. Vydražte ako darček pre niekoho, kto ju využije na spoločenské akcie."