KARL LAGERFELD kabelka
KARL LAGERFELD kabelka
Do aukcie venoval(a): ZOOT
Originálna cena produktu: 369
Aktuálna cena
370.00 EUR
Koniec aukcie: 14.12.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: KARL LAGERFELD kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Staroružová

VEĽKOSŤ
42 x 18 x 30 cm

MATERIÁL
Hovädzia koža

STAV PRODUKTU
100%
Nenosená kabelka v perfektnom stave. 


DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
K grainy bag s jemnými metalickými odleskami je veľmi elegantná kabelka, ktorá okorení každý váš všedný aj sviatočný outfit. Tak sa nebojte koreniť svoj módny svet po svojom! Rovnako ako ikona svetového návrhárstva KARL LAGERFELD, ktorého nespútaná kreativita dodáva šťavu a zdravú farbu celému šedivému svetu. Kabelka je veľkorysá a komfortná, vo vnútri skrýva ešte veľké vrecko so zipsom na peňaženku.

ZOOT Logo ZOOT
"Unikátny nadčasový kúsok od božského Karla do rúk šťastnej Evičky! "


ZOOT je náš milovaný e shop už s desiatimi výdajňami radosti na Slovensku. Módni nadšenci, ktorí koncept založili, veria, že rozlúštili tajomstvo ako robiť módu inak. Razia unikátnu omni-channel cestu, ktorá spája to najlepšie z online a offline sveta do jedného rýchlo rastúceho lovebrandu.

Veľký shopper v pastelovej farbe využije každá fashionistka. Nohavice, top, sako a kabelka od Lagerfelda dotvára mestský šik. Staroružová farba patrí k palete veľmi moderných nude odtieňov, ktoré sú nielen ultra IN na doplnkoch, ale zároveň pôsobia neutrálne ku každému stylingu.