Renault Kadjar na mesiac ZADARMO s plnou nádržou
Renault Kadjar na mesiac ZADARMO s plnou nádržou
Do aukcie venoval(a): Renault
Originálna cena produktu: 23 000
Vydražená cena
500.00 EUR
Koniec aukcie: 10.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Renault Kadjar na mesiac ZADARMO s plnou nádržou
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: modrá

 

Materiál: špičkový zvnútra aj zvonka

 

Veľkosť: ideálna do mesta aj do prírody

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Nový Kadjar vo výbave Intens je esencia francúzskeho dizajnu. Krásne masívne a kompaktné SUV patrí medzi najštýlovejšie autá na našich cestách. Získajte ho na mesiac a užívajte si neskutočný komfort, bezpečnosť a inovácie, či veziete kamošky, rodinu, alebo len seba a veľký nákup:-) Má novú generáciu úsporných motorov Renault (vyvinutých v spolupráci s Daimler!)  s najnovšími technológiami na reguláciu emisií. Ultramoderný tichý motor 1.3 TCE s automatickou prevodovkou je sen! Budete si fičať po cestách, počúvať hudbu z audiosystému Bose reproduktorov, k tomu full LED svetlomety, kopec bezpečnostných prvkov, super pohodlné sedadlá, USB porty, predná a zadná klimatizácia, inteligentné úložné priestory… Parkovací asistent vás nikdy nenechá v štichu a senzory a kamery vypomôžu v každej situácii.

 

Čo na to stylistka:

Skvelá voľba! Veď je francúzsky, čiže iný a originálny. Fashion tátoš, ktorý vás bude reprezentovať na úrovni, je výnimočný svojimi 19 palcovými diskami z ľahkých zliatín, anténou v tvare žraločej plutvy, volantom potiahnutým jemnučkou kožou… a zvyšok spoznáte, keď si doňho sadnete. Keď máte nový Kadjar, nepotrebujete už žiadny iný doplnok.

 

Stav produktu:

1000 %

renault logo copy

 

 

najväčšia francúzska značka automobilov na svete