BURBERRY trenčkot
BURBERRY trenčkot
Do aukcie venoval(a): Veronika Cifrová Ostrihoňová
Originálna cena produktu: 670
Vydražená cena
150.00 EUR
Koniec aukcie: 05.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: BURBERRY trenčkot
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: fuchsia

 

Veľkosť: UK6/USA 4/ITA38, celková dĺžka 78 cm, rukáv 61 cm

 

Materiál: nylon

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Legendárny trenčkot v nevšednej ružovej farbe a šušťákovine, skutočný unikát. V roku 1901 Tomas Burberry nakráčal do štábu britskej armády vo svojom nepremokavom plášti a hneď sa stal obľúbenou časťou uniformy vojakov, ktorí bojovali v prvej svetovej vojne. Btw. trench znamená zákop! Neskôr sa objavil v kultových filmoch na Audrey Hepburn (Raňajky u Tiffanyho) či Humprey Bogartovi (Casablanca)  a už nikdy nezmizol z módnej scény. Naopak, "baloniaková" legenda sa dočkala nespočetných variácií, o čom svedčí aj tento kúsok.

 

Čo na to stylistka:

K trenčkotu od Burberry má každá milovníčka módy špeciálny vzťah - je to klasika. Výnimočné je vidieť ho v takejto farbe, ktorá fantasticky pristane každej mladej žene. A napriek tomu že strih zostáva elegantný a nadčasový, zvyšok outfitu by sme ladili maximálne uvoľneným smerom. Rifle + tenisky, nič viac nepotrebujete.

 

Stav produktu: 75 %

Trenčkot je vo veľmi dobrom stave, na pohľad nevidno známky nosenia. Pri bližšom skúmaní pár jemných záderov v šušťákovine. Chýbajú remienky okolo rukáva, čo však tiež nebije do očí.

12OK copy

 

Veronika Cifrová Ostrihoňová

 

Moderuje v televízii, aj v rádiu a miluje svoju talkshow Sit Down Stories, v ktorej prináša rozhovory so zaujímavými a inšpiratívnymi hosťami. Veronika je vždy skvele oblečená a preto sme radi, že je tvárou nášho projektu. Momentálne sa teší zo svojho prvého bábätka aj so svojím mužom, Sajfom, s ktorým tvoria štýlový power couple slovenského šoubiznisu.

 

"Bola to prvá skutočne značková vec, ktorú som dostala a veľmi som sa z nej tešila. Ešte donedávna som ho vynosila aj v Televíznych novinách!"