CHANEL kabelka Hobo Hollywood
CHANEL kabelka Hobo Hollywood
Do aukcie venoval(a): Naty Kerny
Originálna cena produktu: 3 750
Vydražená cena
391.00 EUR
Koniec aukcie: 10.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: CHANEL kabelka Hobo Hollywood
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: sivá, off white, strieborná

 

Rozmery: 48 x 29 x 10 cm

 

Materiál: perforovaná jahňacia koža East West

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Toto je kabelka, ktorá skutočne pobláznila Hollywood a teraz ju môžete získať vďaka Eva Charity Bazaar. Výnimočný vintage kúsok dokonca vynosila Sarah Jessica Parker v Sexe v meste. Fashion odborníci tvrdia, že investícia do Chanel kabeliek je bezpečnejšia než napríklad do nehnuteľností či drahých kovov. Za posledných sedem rokov ich ceny totiž stúpli až o sedemdesiat percent! (naposledy Chanel zdražoval minulú jeseň) Praktická mäkká kabelka je podľa nás jediná na Slovensku!

 

 Čo na to stylistka:

Každá žena si zaslúži Chanel! To predsa vieme. Táto taška je šik a svojím spôsobom športová verzia Chanelu, ktorú môžete nosiť každý deň. Rifle, tričko, tenisky a táto úžasná ombré koža s veľkýýýým Chanel logom. Saténové vnútro do ktorého zmestíte všetko potrebné. Naty vie, po čom Eva túži!

 

Stav produktu: 65 %

Pár oškretí na rúčkach. Úprimne, zaslúžila by si aj 90 percent nebyť chybičky krásy: na prednej strane pod logom bol odštiepený kúsok perforovanej kože a následne prilepovaný naspäť. Pri zbežnom pohľade to neprekáža. (A stále je to Chanel:-)

naty

 

Naty Kerny

 

Jej hviezda sa zrodila na instagrame a dnes právom nosí označenie influencerka. Okrem toho je Natália veľmi štýlová žena a módu má v krvi!

 

"Kabelka patrí podľa mňa medzi super vzácne vintage vychytávky! Veľmi rada ju venujem na dobrú vec."