VERSACE kabelka
VERSACE kabelka
Do aukcie venoval(a): Eva Blahútová
Originálna cena produktu: 750
Vydražená cena
171.00 EUR
Koniec aukcie: 28.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: VERSACE kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: krémová, zlatá

 

Rozmery: hĺbka 16 cm, šírka 30 cm, dĺžka 18 cm

 

Materiál: textil, koža, kov

 

Detail pre fajnšmekerky:

Na svete snáď nie je značka, ktorá má také pevné postavenie vo svete fashion.  Versace bolo vždy o ľuďoch a tvárach v kampani. Najznámejšou bola Madonna, ktorá bola Gianniho priateľkou. Už nebohý návrhár (zavraždený v roku 1997) miloval zlato! To sa stalo súčasťou všetkých kolekcií domu Versace aj po tom, keď ho prebrala jeho sestra Donatella Versace.

 

Čo na to stylistka:

Versace svojím dizajnom vždy stál niekde na pomedzí trendu a gýču. Túto nálepku má aj kabelka s neutrálnym béžovým podkladom a zlatými doplnkami. Je výrazná sama o sebe, nepotrebuje už viac vyšperkovať. Zvoľte preto outfit, ktorým kabelku povýšite na klenot. Jednoduché cigaretové nohavice do pásu, top a sako jej dodajú elegantný ráz.

 

Stav: 90%.

Kabelka v dobrom nosenom stave.

eva foto

 

Eva Blahútová

 

Šéfredaktorka toho najlepšieho, čo u nás vychádza:-) Teda Emmy, Evy a Madam Evy. A majiteľka veľkého srdca, ktoré rozdala v tomto ročníku Eva Charity Bazaar.

 

"Táto vintage Versace kabelka u mňa bývala niekoľko rokov a spájajú sa mi s ňou krásne spomienky."