LUKÁŠ KIMLIČKA sako
LUKÁŠ KIMLIČKA sako
Do aukcie venoval(a): Lukáš Kimlička
Originálna cena produktu: 600
Vydražená cena
300.00 EUR
Koniec aukcie: 27.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: LUKÁŠ KIMLIČKA sako
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: biela / breathing crystal

 

Veľkosť: 40, celková dĺžka 65 cm, prsia 50 cm, rukáv 62 cm

 

Materiál: satén + flitrovina

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Lukáš je stálicou slovenskej módy. Jeho modely sa pravidelne objavovali na prestížnom Plese v Opere a zažiarili v nich aj známe mená ako napríklad Daniela Hantuchová, Simona Krainová, Dara Rolins či jeho múza, bývalá miss Kristína Krajčírová. Pred časom síce návrhárstvo zavesil na klinec, no aj tak sa k nemu pri špeciálnych príležitostiach vracia. Presne ako v prípade tohto saka.

 

Čo na to stylistka:

Sako má veľkosť 40, takže smelo do draženia, baby! Vyzerá výborne aj oversize, ale aj na telo, napríklad s opaskom. Dara ho v pohode vynosila s bielym tričkom a v rifliach.

 

Stav produktu: 100 %

Raz oblečené a párkrát odfotené. Unikátny kúsok v našom Bazaar-i!

luki adara

 

Lukáš Kimlička

Multitalentovaný módny návrhár, fotograf, stylista a vizážista. Je to prvá vec, ktorú Dare ušil na telo. Vraj sa s ním poriadne natrápil, takáto vesmírna látka sa nezošíva úplne jednoducho. Ale stálo to za to!

 

"Neskutočná premenlivá farba tohto saka zažiarila na uvedení nového Huawei P30 Pro v Paríži, kde sme išli spolu s Darou. Ide o farbu Breathing crystal, ktorá je zároveň pýchou nového modelu od Huawei."