Philipp PLEIN šaty Happy funerals
Philipp PLEIN šaty Happy funerals
Do aukcie venoval(a): Jana Mutňanská
Originálna cena produktu: 1 300
Vydražená cena
171.00 EUR
Koniec aukcie: 03.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Philipp PLEIN šaty Happy funerals
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Veľkosť: S. Prsia 40 cm, pás 30 cm, celková dĺžka 82 cm.

 

Materiál: viskóza, hodváb, polyamid

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Nemecký návrhár Philipp Plein pôvodne vyštudoval právo, ale neskôr začal navrhovať. Najprv to boli exkluzívne psie pelechy:-) A odtiaľ rovno prešiel na exkluzívne oblečenie, tentoraz už pre ľudí. Dnes patrí Plein medzi módnu topku, a jeho šaty s názvom Happy funerals z limitovanej kolekcie Switzerland svedčia o tom, že má zmysel pre humor. Asi by sme v nich nešli na pohreb, ale v istých špeciálnych glamour prípadoch si to vieme predstaviť.

 

Čo na to stylistka:

Je to Plein, nie je to Plein...? To je vlastne devíza týchto šiat, že sú výrazné, ale postrádajú typické Pleinove veľké nápisy, lebky, ligot atď. Takto sú to nádherné šaty na leto aj na párty, ktoré na seba strhnú pozornosť, lebo ako vieme, ženu v červenom, si zapamätá každý! Navyše sú z limitovanej edície, takže budete mať právom pocit výnimočnosti.

 

Stav produktu: 100 %

Pokojne aj 120, sú novučičké ešte s visačkami.

jana

 

Jana Mutňanská

 

redaktorka v časopise Emma a spisovateľka

 

"Keď som ich uvidela pred dvomi rokmi vo výklade, neodolala som! No keďže som ich doteraz nemala na sebe, prišiel čas posunúť ich ďalej."