CHANEL kabelka
CHANEL kabelka
Do aukcie venoval(a): Zuzana Maková
Originálna cena produktu: 4150
Aktuálna cena
2,930.00 EUR
Koniec aukcie: 14.12.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: CHANEL kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
Burgundská

VEĽKOSŤ
Medium 25 x 15 x 9 cm

MATERIÁL
jahňacia koža

STAV PRODUKTU
85%
Kabelka v dobrom nosenom stave. Zádery na koži na zadnej strane, kde sa najviac kabelka dotýka tela a oblečenia.

DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Moderná klasika zrodená v roku 2012. Kolekcia sa volá BOY na počesť Boy Capela, ktorý bol životnou láskou Coco Chanel. A teraz naozajstná pikoška & biznis rada: insajderi a fashion odborníci tvrdia, že investícia do Chanel kabeliek je bezpečnejšia než napríklad do nehnuteľností či drahých kovov:-) Za posledných sedem rokov ich ceny totiž stúpli až o sedemdesiat percent! Dôležitý je aj certifikát originality, ktorý je k nej priložený, aby ste si mohli byť absolútne isté, že máte pravú Chanelku.

Zuzana Makova ZUZANA MAKOVÁ A MIŠKA DROBNÁ
"Kabelky sú moja slabosť a viem že aj medzi Evičkami sa nájdu "kabelkoholičky":-) Tak práve pre vás je tu táto červená šupa z celého môjho srdca. "


Zuzka je naša slovenská Irina Shayk:-) Manželka skvelého slovenského futbalistu, Róberta Maka, má teraz síce mamičkovské povinnosti ale žije aj módou a veľmi vášnivo! Spolu so sestrou Miškou založila značku MAZUMIS, e shop ručne vyrábanej exkluzívnej gréckej módy a svojich vlastných návrhov. Čo kúsok, to must have!

Každá žena si zaslúži Chanel! Túto kabelku si môžete dať vždy, všade, stále budete hviezda a ešte ju zdedí vaša dcéra. Je naozaj málo takých multifunkčných kabeliek: boy bag od Chanel doplní vašu osobnosť úplne luxusne. Hodí sa či už k džínsom a koženej bunde, ako aj k šatám v neutrálnych odtieňoch.