Valentino puzdro na kreditky/peňaženka
Valentino puzdro na kreditky/peňaženka
Do aukcie venoval(a): Eva Blahútová
Originálna cena produktu: 300
Vydražená cena
115.00 EUR
Koniec aukcie: 26.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Valentino puzdro na kreditky/peňaženka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: červená

 

Materiál: koža, vnútro textil so sklopným krytom na zapínanie

 

Veľkosť: 10 x 6,5 x 2 cm

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Pozor, toto nie je obyčajná červená, ale Valentino červená! Svetoznámy dizajnér sa ňou preslávil a má patentované zloženie: 100 percent purpurová, 100 percent žltá a 10 percent čierna. Malá rozkošná peňaženka na zapínanie so zlatým ostníkom, vnútro červené, s potlačou loga na zadnej strane, skrýva 5 slotov na karty.

 

Čo na to stylistka:

Na peňaženky sa často zabúda a pritom o nositeľke tento doplnok veľa vypovedá. Nemal by teda plniť len praktickú úlohu, ale aj estetickú. V prípade tejto červenej od značky Valentino sú splnené oba atribúty. Jednoduchý dizajn spojený s krásnou ženskou farbou je dokonalou spoločníčkou aj v prípade menších párty kabeliek, do ktorých sa vďaka svojej veľkosti perfektne vmestí.

 

Stav produktu: 100 % nový.

blahutka2

 

 Eva Blahutová

 

Šéfredaktorka toho najlepšieho, čo u nás vychádza:-) Teda Emmy, Evy a Madam Evy. A majiteľka veľkého srdca, ktoré rozdala v tomto ročníku Eva Charity Bazaar.

 

"Červená peňaženka vraj priťahuje peniaze! Táto je úplne novučičká a zmestia sa vám do nej všetky zlaté kreditky."