LOUIS VUITTON kabelka
LOUIS VUITTON kabelka
Do aukcie venoval(a): Martina Šebová
Originálna cena produktu: 1 220
Vydražená cena
350.00 EUR
Koniec aukcie: 04.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: LOUIS VUITTON kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: biela+zlatá

 

Rozmery: 38 x 28 x 13 cm

 

Materiál: lakovaná koža + textil

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Louis Vuitton v roku 1854 nemohol tušiť, že jeho meno vojde do histórie módy. Práve vtedy začal vyrábať kvalitné cestovné tašky a kufre. Dnes sa tento francúzsky módny dom ráta medzi svetové topky v popularite a jeho luxusné kabelky s monogramom sú najvďačnejšie sústo pre pašerákov a výrobcov fejkov. Každá chce mať svoju Vuittonku! Využite šancu a vydražte si 100 percentne originálnu kabelku. Táto je navyše neokukaná a vzácna, keďže pochádza z limitovanej série.

 

Čo na to stylistka:

Louis Vuitton sa prevažne pozná podľa typického monogramu potlačenom na taškách. V tomto prípade sa však módny dom pohral s trendom umelohmotných igelitových tašiek. Kabelka v takomto prevedení je limitovaným kúskom a tak s ním treba zaobchádzať aj v outfite. Nemajte strach experimentovať! Tento kúsok to unesie. Farebné overaly, pokojne aj s divokou potlačou, či šaty v neónových farbách... Kabelka priam láka k extravagantným kombináciám.

 

Stav produktu: 90%

Vynikajúci stav, vidno, že si ju majiteľka šetrila. Zopár mini oderov zospodu.

mata foto

 

Martina Šebová

Supervízorka printového portfólia v našom vydavateľstve News and Media holding. Mnoho krásnych vecí v Eva Charity Bazaar sa tu ocitlo práve vďaka nej. Áno, a ešte aj sestra Filipa Šeba, takže tým pádom vášnivá športovkyňa a členka 3NT Trinity Triathlon Team Bratislava.

 

"Moja obľúbená kabelka z limitovanej kolekcie kúpená za prvú odmenu v práci:-) Vydražte si tento výnimočný kúsok, ktorý každého zaujme!"