GUCCI podkolienky
GUCCI podkolienky
Do aukcie venoval(a): Dasha Mamba
Originálna cena produktu: 180
Vydražená cena
70.00 EUR
Koniec aukcie: 28.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: GUCCI podkolienky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: hnedý & béžový multicolor

 

Rozmery: UNI

 

Materiál: spevnený silon

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Príbeh Gucci sa začal v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Pán Guccio Gucci sa vďaka svojej vášni pre kone rozhodol založiť obchod s koženými doplnkami určenými pre jazdu na koni. Akú ďalekú cestu odvtedy značka prešla! Gucci kabelky nosila Jackie Onnassis, Grace Kelly aj Audrey Hepburn. Lenže slávna talianska značka už dávno nie je iba o kabelkách; v hre sú ich šaty, parfumy, a samozrejme mega trendy doplnky. Kto dnes nenosí logo Gucci, nevie čo je móda!

 

Čo na to stylistka:

Značka Gucci sa s nami hrá už nejednu sezónu. Podkolienky v štýle logotrendu sú toho príkladom. Nosit ich môžete pohodlne k oversized mikine a teniskám, alebo naopak, na ultra girlie štýl: teda suknička, cropp top, v cukríkových odtieňoch.

 

Stav produktu: 100 %

Nové a úchvatné.

 

dasha2

 

Dasha Mamba

 

Speváčka a herečka Mamba je esenciou pozitívnej energie a sexi ženy! Okrem toho je aj zasnúbená s fešákom Tonym z The Pastels a minulý rok sa dvojici narodil malý Manolo.

 

"Tieto Gucci ponožky sú momentálne veľmi trendy záležitosť a som presvedčená, že niekomu urobia veľkú radosť a zároveň je teda veľká šanca, že tým pomôžeme detičkám, ktorým peniažky z dražby poputujú"