LOUIS VUITTON kabelka
LOUIS VUITTON kabelka
Do aukcie venoval(a): Katka Luknárová
Originálna cena produktu: 1 250
Vydražená cena
457.00 EUR
Koniec aukcie: 05.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: LOUIS VUITTON kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: amarantová

 

Rozmery: 32x18x10 cm

 

Materiál: lakovaná koža

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Ktorý monogram je viac než LV? V roku 1854 založil Louis Vuitton  značku s rovnakým názvom zaoberajúcou sa výrobou kvalitných cestovných tašiek. Toto dedičstvo sa podarilo zveľadiť, dnes sa francúzsky módny dom teší obrovskej obľube a stal sa známy predovšetkým vďaka luxusným kabelkám a nezameniteľnému vzoru. Každá chce mať svoju Vuittonku! A táto má klasickú farbu a klasické vypracovanie. Dnes sa tento francúzsky módny dom ráta medzi svetové topky v popularite a jeho luxusné kabelky s monogramom sú najvďačnejšie sústo pre pašerákov a výrobcov fejkov.

 

Čo na to stylistka:

Atypické formy si vždy zaslúžia svoj priestor aby zažiarili. V prípade kabelky od ikonickej značky Louis Vuitton to platí dvojnásobne. Nejde o klasickú listovku, nakoľko má držadlo a navyše lakovaný dezén pôsobí extravagantne sám o sebe. Kombinujte ju preto s malými čiernymi, alebo s momentálne s veľmi populárnym jednofarebným nohavicovým kostýmom.


Stav produktu: 100 %

Novučičká v super stave. Chýba certifikát.

katka luknar3

 

Katka Luknárová

Inšpiratívna žena, ktorá vytvorila úplne nový koncept nakupovania vo svojom Boudoir Boutique neďaleko bratislavského Slavína. Môžete tu stráviť niekoľko hodín, a kochať sa v neskutočných hodvábnych pyžamách, kašmírových svetríkoch, jedinečných šatách, šperkoch, doplnkoch, drobnostiach... Aj nádherné niche vône a doplnky do domácnosti tu Katka má, skrátka - treba vidieť, zažiť. Pre ženy, ktoré už nakupujú inak a z obchodných centier majú husiu kožu:-)

„Predstavujem LV Monogram Vernis Leather Roxbury Dive Amarante. Má odnímateľný remienok a následne slúži ako clutch bag. Vo vnútri je priestranná a jej sofistikovaný štýl poslúži všetkým fashionistkám na cestách.“