BURBERRY trenčkot
BURBERRY trenčkot
Do aukcie venoval(a): Silvia Kušnírová
Originálna cena produktu: 800
Aktuálna cena
400.00 EUR
Koniec aukcie: 28.11.2017 22:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: BURBERRY trenčkot
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

FARBA
béžová

VEĽKOSŤ
ITA36/UK4/US2

Dĺžka kabáta: 100 cm
Dĺžka rukáva: 60 cm

MATERIÁL
100% bavlna

STAV PRODUKTU
80%
Kabát vo veľmi dobrom stave. Na prednej strane v dolnej časti 3 fliačiky, s ktorými si neporadila čistiareň, viditeľné len pri bližšom skúmaní.

DETAILY PRE FAJNŠMEKERKY
Ak existuje nesmrteľná klasika a dobrá investícia, tak toto je práve ona. Legenda sa zrodila v roku 1901, kedy v tomto nepremokavom plášti vkráčal Tomas Burberry do štábu britskej armády. Ihneď sa stal populárnou súčasťou uniformy britských vojakov, ktorí bojovali v prvej svetovej vojne. Mimochodom trench znamená v preklade zákop. Neskôr si kabát obliekol Humprey Bogart v Casablance či Audrey Hepburn v Raňajkách u Tiffanyho. Odvtedy je béžový "baloniak" ikonou medzi kabátmi.

Silvia KusnirovaSILVIA KUŠNÍROVÁ
"Milujem ten pocit, keď móda pomáha. Keď vec, ktorú si kúpim a robí mi radosť, nájde neskôr ďalšiu šťastnú majiteľku a pomôže iným - ľuďom, ktorí módu neriešia, pretože riešia vážne problémy. Vďaka tomuto projektu a na prvý pohľad márnivej móde nie sú na to úplne sami. "


Bývalá moderátorka televíznych politických diskusií je dnes majiteľkou PR agentúry SKPR STRATEGIES, ktorá je jednou z najúspešnejších slovenských PR agentúr. Silvia patrí medzi najlepšie oblečené ženy široko ďaleko a má intenzívne vycibrený vkus. Venuje sa charite, je členkou Správnej rady OZ Divé maky a tiež vyhľadávanou trénerkou strategickej komunikácie pre biznis lídrov.

Klasika v kvalitnom prevedení. Ako inak opísať ikonický trenčkot z dielne Burberry, ktorý už celé roky kraľuje jesenným šatníkom. K balerínkam aj lodičkám, čižmám aj kotníčkovým topánkam. Kúsok, ktorý možno skombinovať na tisíc spôsobov. A pokiaľ ide o túto farbu, neexistuje nič lepšie pri budovaní nadčasového šatníka.