BURBERRY žabky
BURBERRY žabky
Do aukcie venoval(a): Kvetka Živčáková
Originálna cena produktu: 190
Vydražená cena
101.00 EUR
Koniec aukcie: 24.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: BURBERRY žabky
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: multicolor

 

Veľkosť: 39

 

Materiál: guma

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Ak existuje nesmrteľná klasika, tak toto je práve ona. Legenda sa zrodila v roku 1901, kedy v ikonickom plášti vkráčal Tomas Burberry do štábu britskej armády. Ihneď sa stal populárnou súčasťou uniformy britských vojakov, ktorí bojovali v prvej svetovej vojne. Klasický britský Burberry vzor na týchto žabkách, teda zmes kára pieskovej, červenej, čiernej a bielej farby bol prvý krát použitý ako podšívka legendárneho trenčkotu.

 

Čo na to stylistka:

Už niekoľko sezón sa stretávame s trendom vizuálneho priznania typických znakov značiek. Či už prostredníctvom loga, výrazných monogramov, alebo typických potlačí. Britská značka Burberry je spoznateľná práve tým posledným, značkové káro však nepôsobí gýčovo, naopak. Vyvoláva emóciu návratu ku klasike. Jednoduché flip flopy sú toho dôkazom a pokojne ich vynoste aj v meste.

 

Stav produktu:

85 %

Žabky nosené na jednej dovolenke. Guma je ošúchaná na podrážke, inak v perfektnom stave.

Kvetka 0020 A4

 

Kvetka Živčáková

 

Mama úžasných detí, vyznávačka tradičných hodnôt, advokátka.

 

"Niekto múdry povedal, že šťastie pociťujeme, iba keď ho odráža niekto iný. Mal pravdu. Kúpou týchto žabiek bude naše šťastie odrazené v tvárach tých, ktorým sme pomohli. A tak zasa oni pomôžu nám."