DOLCE & GABBANA kabelka
DOLCE & GABBANA kabelka
Do aukcie venoval(a): Katarína Luknárová
Originálna cena produktu: 1 850
Vydražená cena
610.00 EUR
Koniec aukcie: 02.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: DOLCE & GABBANA kabelka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: červená

 

Rozmery: 33 x 28 x 13 cm. K dispozícii odnímateľné ramienko v dĺžke cca. 112 cm.

 

Materiál: koža + háčkovanie

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Taška Sicily vzdáva hold kráse Sicílie, ktorá je zdrojom inšpirácie pre dvojicu Dolce & Gabbana. Talianska exkluzívna značka je plodom spolupráce dvoch géniov - Domenica Dolce a Stefana Gabbanu. Klienti Dolce & Gabbana patria medzi najlepšie oblečených ľudí na svete, sú to samé módne ikony! Priestrannú kabelku z línie Sicília zdobí háčkovanie raffia, ktoré figuruje aj v súčasných kabelkách tohto módneho domu.

 

Čo na to stylistka:

Dolce, dolce, dolce! Ikonická kabelka značky z edície Sicily každoročne prechádza vizuálnou zmenou, no forma zostáva. Lady- like vyhotoveniu nahráva aj samotný dizajn. Textilné aplikácie v podobe kvetov na ohnivo červenom základe pôsobia neuveriteľne žensky. Tak by mal vyzerať aj váš outfit, s ktorým ho skombinujete. Siahnite po úzkych puzdrových šatách s dĺžkou po kolená, ktoré nechajú vyznieť krivky. Pokojne aj tón v tóne s kabelkou.

 

Stav produktu:

100 %

Nová kabelka s certifikátom originality.

katka luknarova

 

Katarína Luknárová

 

Inšpiratívna žena, ktorá vytvorila úplne nový koncept nakupovania vo svojom Boudoir Boutique neďaleko bratislavského Slavína. Môžete tu stráviť niekoľko hodín, a kochať sa v neskutočných hodvábnych pyžamách, kašmírových svetríkoch, jedinečných šatách, šperkoch, doplnkoch, drobnostiach... Aj nádherné niche vône a doplnky do domácnosti tu Katka má, skrátka - treba vidieť, zažiť. Pre ženy, ktoré už nakupujú inak a z obchodných centier majú husiu kožu:-)

 

"Vďaka svojej kvalite a výnimočnej zručnosti bude tento kúsok svedčiť o vašej ženskosti a zmyselnom kúzle."