Najlepší foto smartfón na svete
Najlepší foto smartfón na svete
Do aukcie venoval(a): HUAWEI
Originálna cena produktu: 999
Vydražená cena
893.00 EUR
Koniec aukcie: 10.06.2019 20:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: Najlepší foto smartfón na svete
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: Breathing Crystal

 

Materiál: kovové vyhotovenie

 

Rozmery: 158 x 73,5 x 8,4 mm. Uhlopriečka 6,47"

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Vlajková loď Huawei P30 Pro je šupa, ktorá len ťažko nájde konkurenciu. Veľký displej s technológiou OLED sa stará o realistické podanie farieb a široké pozorovacie uhly. Procesor s vyšším výkonom a nižšou spotrebou vám umožní čokoľvek: hrať najnáročnejšie mobilné hry, sledovať videá vo vysokom rozlíšení alebo surfovať po internete s desiatkami otvorených záložiek. A teraz ten fotoaparát! Bol vyvinutý v úzkej spolupráci odborníkov Huawei a Leica, takže výsledok je ohromujúci. Neskutočné farby, detaily, celková ostrosť a hĺbka, videá je možné natáčať až vo 4K kvalite. Celá fotografická aparatúra telefónu Huawei P30 Pro sa skladá z hlavného objektívu superzoom, ktorý predstavuje fotoaparát s rozlíšením 40 Mpx, širokouhlého 20 Mpx objektívu pre panoramatické fotografie, teleobjektívu s rozlíšením 8 Mpx a tiež TOF kamery. A teraz pozor - 50×zoom! Už nikdy nebudete mať tmavé, rozostrené fotografie z večerných akcií a najlepších party. K tomu extrémne silná batéria, intuitívne funkcie a samozrejme - krásny dizajn. Nechýba mu čítačka odtlačkov integrovaná v displeji, bezdrôtovo nabije ďalšie zariadenie, nevadí mu voda, prach. Skrátka dokonalosť.

 

Stav produktu:

100 % Novučičký telefón, ktorý vám budú všetci závidieť!

HUAWEI square

 

HUAWEI

Čínska značka je tretí najväčší výrobca smartfónov na svete a stále rastie. Jeho telefóny patria medzi najlpešie na svete a vyznačujú sa kvalitným dizajnom, hardvérom, špičkovým fotoaparátom.