VALENTINO sandále Rockstud
VALENTINO sandále Rockstud
Do aukcie venoval(a): Katka Luknárová
Originálna cena produktu: 750
Vydražená cena
263.00 EUR
Koniec aukcie: 29.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: VALENTINO sandále Rockstud
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna

 

Veľkosť:  37,5, výška podpätku 9 cm

 

Materiál: koža + kov

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Valentino Garavani je pojem a ikona, vyše päťdesiat rokov symbol luxusných a zmyselných ženských rób a najmä svojej špeciálnej Valentino červenej farby. (v zložení 100 percent purpurová, 100 percent žltá a 10 percent čierna) Je kráľom červených kobercov a keďže oblieka najkrajšie ženy sveta, je logické, že kúsok s V-éčkom potrebujete aj vy! Sandálky z populárnej vybíjanej kolekcie sú ikonický dizajn, ktorý môžete nosiť na deň aj večer.

 

Čo na to stylistka:

Kombinácia čiernej a zlatej vždy pôsobí luxusne. V prípade členkových Valentino sandálok to platí dvojnásobne. Tento typ topánky si vyžaduje skutočne štíhlu nôžku, nakoľko opticky skráti postavu. Hodia sa k dlhým voľným boho šatám, alebo naopak, k dĺžke nad kolená. Len tak dosiahnete maximálne sexi efekt.

 

Stav produktu: 90 %

Sandálky boli obuté raz, sú úplne bez poškodení, aj opätky v tip top stave. Čierna podrážka ošúchaná.

katka luknar1

 

Katka Luknárová

Inšpiratívna žena, ktorá vytvorila úplne nový koncept nakupovania vo svojom Boudoir Boutique neďaleko bratislavského Slavína. Môžete tu stráviť niekoľko hodín, a kochať sa v neskutočných hodvábnych pyžamách, kašmírových svetríkoch, jedinečných šatách, šperkoch, doplnkoch, drobnostiach... Aj nádherné niche vône a doplnky do domácnosti tu Katka má, skrátka - treba vidieť, zažiť. Pre ženy, ktoré už nakupujú inak a z obchodných centier majú husiu kožu:-)

 

"Valentino Rockstud - sexi sandálky z limitovanej série Black, pre milovníčky čiernej farby."