CHANEL podložka na jogu
CHANEL podložka na jogu
Do aukcie venoval(a): Eva Blahútová
Originálna cena produktu: 320
Vydražená cena
399.00 EUR
Koniec aukcie: 24.05.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: CHANEL podložka na jogu
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: čierna

 

Rozmery: 185 x 60 cm, hrúbka 0,5 cm

 

Materiál: prírodný kaučuk

 

Detaily pre fajnšmekerku: 

Anoooo! Pravá Fashionistka cvičí štýlovo na podložke, ktorá je supermódna a povedzme si úprimne - luxusná zároveň. Má príjemný hebký povrch a vravíme si, že nám tie asány hneď pôjdu o čosi lepšie, keď sa na ňu postavíme. Viaceré si na ňu brúsime zuby. Najmä preto, lebo sa nikde nedá dostať.

 

Čo na to stylistka:

Cvičiť sa dá aj štýlovo. A prečo nie aj luxusne? Značka Chanel vydala sériu športových potrieb pred niekoľkými rokmi a dodnes sa tešia veľkej popularite. Sú takmer zberateľským kúskom.

 

Stav produktu:

100%. Raz veľmi zľahka použitá, na nej sa vám bude telo bohyne formovať samé!

 blahutka

Eva Blahútová

Šéfredaktorka toho najlepšieho, čo u nás vychádza:-) Teda Emmy, Evy a Madam Evy. A okrem toho majiteľka veľkého srdca, ktoré rozdala v tomto ročníku Eva Charity Bazaar.

 

"Túto jogamatku v butiku CHANEL nekúpite.  Značka ju vyrobila v limitovanej edícii a mala som to šťastie, že som patrila medzi vyvolených, ktorým ju venovala."