DOLCE & GABBANA retiazka
DOLCE & GABBANA retiazka
Do aukcie venoval(a): Sestry Konštiakové Veronika a Zuzana
Originálna cena produktu: 239
Vydražená cena
103.00 EUR
Koniec aukcie: 02.06.2019 21:00
Ak chcete vstúpiť do aukcie, musíte sa prihlásiť

Rate: DOLCE & GABBANA retiazka
Môžete hodnotiť dražobníka, pokiaľ ide o spôsob, akým bola aukcia ukončená. Skúste poskytnúť presný a čestný opis vašich skúseností s týmto aukcionárom, aby ste pomohli iným, aby sa rozhodli obchodovať s týmto dražiteľom
Vaše hodnotenie:
Zadajte komentár pre túto sadzbu

Farba: zlatá

 

Materiál: pozlátená nehrdzavejúca oceľ

 

Dĺžka: 43 cm

 

Detaily pre fajnšmekerky:

Talianska exkluzívna značka je plodom spolupráce dvoch géniov - Domenica Dolce a Stefana Gabbanu. Klienti Dolce & Gabbana patria medzi najlepšie oblečených ľudí na svete, sú to samé módne ikony! Ich výpravné doplnky sú tiež kapitola sama o sebe. Aj vďaka tejto žiarivej gangsta reťazi dostanete do svojho šatníka kúsok Dolce feelingu!

 

Čo na to stylistka:

Zlaté reťaze sa opäť vrátili do módy. Okolo krku, na rukách... Hlavne nech ich je čo najviac!  Ak vám tento gangsta look príde už príliš odvážny, skombinujte tento kúsok s hodinkami, alebo textilnými náramkami. Rôznorodé materiály a formy sú horúcim trendom na rukách.

 

Stav: 95%, takmer nenosená retiazka sa už teší do vašej šperkovnice.

 Sestry Konštiakové

Sestry Konštiakové Veronika a Zuzana

 

Podnikajú v rodinnej firme zaoberajúcej sa potravinami.

 

"Rodičia nám vštepujú, aby sme pomáhali nielen naším ľuďom a známym, ale všetkým, ktorí to potrebujú. Musíme si pomáhať, lebo ak stratíme túto vlastnosť, odíde z nás aj posledná štipka ľudskosti."